Listopad 2010

Vánoční

29. listopadu 2010 v 20:29
Tak tedy malé vánoční resumé. Sraz bude teda definitivně 11. 12. v Olomoucí <jííí> a podle komentářů se ho zúčastní mimo milé Mants, taky laskavá Lelli, rozkošná Rebí, kreativní Keneu, malá Mardom a inspirující Íla. A kdo ví, co události dalších dní přinesou... Nastane snad zlom a třpytivá (:D) Titany získá peníze na cestu? Překoná statečná Saphira dálku, jež ji dělí od Olomouce? Uvidíme i bájnou Branwen? A koho dalšího? Všechno se dozvíte v dalším pokračování srazýku!

Vánoční sraz

9. listopadu 2010 v 19:28 | Lelli a Mants jí přicmrndávala
Francouzský punč s pomerančem, Cuba libre punč s ananasem, finský punč se vším možným, studentský punč se slevou, dětský punč neopíjecí, irský punč a keltský punč, punč s rumem, punč se slivovicí, punč s absinthem, punč s malinovicí, punč s hruškovicí, punč s -icí -icí -icí, punč pod nejkrásnějším vánočním stromkem, punč na Horním náměstí, punč na Dolním náměstí a letos poprvé i punč Harryho Pottera srazovský!
Tohle všechno si s námi vypijete v Olomouci na jubilejním Tradičním 5. vánočním srazu! Tradičně následuje výběr data. Punč se pije nejlépe o víkendu, a to první nebo druhý týden v prosinci (4., 5., 11., 12.). Sraz je letos výjimečný nejen přítomností nejlepších, nejskvělejších a nejúžasnějších lidí, ale také jedinečným vánočním městem Olomoucí.
Klasické bude i rozdávání dárků (olomouckým) Ježíškem, kterým bude každý z nás. Dárkem nemusí být punč, ale třeba malinký balíček s písmenky.
Bílý sníh a Harry Christmas!