Říjen 2010

Kofí sraz podruhé

20. října 2010 v 12:12 | Tita
Před chvílí jsem vycedila asi tak kilometrový článek o kofí srazu, načež jsem kýchla a omylem zmáčkla backspace a ano, samozřejmě se mi celý smazal. Mluvila bych sprostě, ale jsou tu mezi námi nezletilí.

time for my evening soother


Takže znovu a už bez vtipných poznámek pod čarou. (headdesk)

1) Omlouváme se za nedostatečnou informovanost ohledně existence srazu. Neinformovaly jsme nikoho, prostě jsme to sem napsaly a čekaly, že kdo bude chtít, přečte si to. Byla to chyba, já vím, ještěže už nikdy nebudu nic organizovat.

2) Přestože se tento blog jmenuje HP srazy, o kouzelníkovi s jizvpou ve tvaru blesku nejspíš nepadne ani slovo, takže jestli se někdo z vás  chystá na HP sraz jenom proto, že si myslí, že je to HP sraz, prosíme vás, nechoďte.

3) Nováčci jsou vítání, jenom chci, abyste věděli, že my ostatní už se mnoho let známe a že sraz je pro nás spíš záminkou jak se sejít než cokoliv jiného. Budeme se snažit samozřejmě bavit se všemi, ale víte jak to je, nechci vám lhát xD.

4) čas srazu. napište kdy kdo budete v Brně, popř. kde a nějak se do soboty dohodnem

5) Jelikož se sraz bude konat v kavárně Spolek (má wifi mimochodem, takže si klidně vemte laptop, jestli potřebujete), což je podnik, kam s Bran chodíme skoro každý den a bez něj bychom neměly kam chodit, prosíme vás už dopředu o opatrnost a slušné chování. V rámci možností, samozřejmě.

Seznam účastníků (jenom zhruba, v těch komentářích se nedá vyznat):
Titany, Branwen, Smrtka, Saphira, Smrtijedka, Reb (Reb, neboj, čtyři je ok, noc je ještě mladá), Keneu, Mants, Algernon, Idril... zapomněla jsem na někoho (NA KEVINA!!!)