Drž hubu a zametej!

24. září 2008 v 16:02 | Rebelka |  10. sraz- 20.9.2008
Protože se nikdo neměl k sepisování článku o srazu, kopíruju ode všech, kdo u sebe měly nějaké informace, něco.
Rebelka
Pro Tit a Bran začal sraz už 19.9.2008. Byly spolu v Řícmanicích a jen Merlin ví, co tam asi dělaly. Produktem tohoto pobytu byl Dobby naostro. (Z útržkovitých výpovědí, je nám známo, že nebyly vůbec opilé a že si přibližovaly detailní záběry R+L z Červeného trpaslíka.)

Pro normální lidi začal sraz 20.9.2008. Jely jsme vlakem, setkaly se se Saphirou a vyhlížely Smrtku (o které jsme věděly, že vypadá úplně normálně a má černý kabát).
Po chvilce mrznutí na zvonařce přišla i Íla a Lelli a jelo se. K Tit(ně).
Ve vlaku jsme se bavily o konci světa- přijde už brzo, takže vůbec nevadí, že Íla chytila o prázdninách na koupališti syfilis. Jen pořád s Lel nevíme, jestli se vyplatí učit se na maturitu nebo ne, protože je rozdíl, jestli do nás narzá meteorit v roce 2112 nebo 2035. Tolik kulturní vložka.
Bran
Moc jsme se s Lelli a Reb řehtaly při vymýšlení spožúsovského obřadu. Nakonec jsme holky přinutily kleknout (přede mnou ^_^) a pasovaly je už ani nevím na co. Vařečkou. Ale největší úspěch měly Rebelčiny hlášky "Pojď do pokoje a vem si s sebou peněženku" a "Členský poplatek je čtrnáct korun", odznáčky se skřítkem (kawaii) a hláška všech ostatních "Nemám drobný". A pak taky moje nejistota, na který straně je vlastně srdce.
Hráli jsme Aktivity. Měla jsem pantomimicky předvést Rumcajse. Ostatní si myslely, že je to Usama Bin Ladin, padly i slova "kapitalista", "terorista" a "kryptofašista". Ale já uhodla samostříl a tuláka. (Rebnin dodatek: zajímavá byla i sněhurka - "To ty děti sněžej??")
Tit
We had movie night yesterday (or mostly today ^^) as well! We've seen "Perfume, the story of a murderer" (which I've read just this holiday), "Interview with the vampire" (quite old but still funny!), "Addams family 1,2" (luve it) and "Dirty dancing" as final.
Bran
Poslední byl Hříšný tanec. Blbější film jsem nikdy neviděla (a to jsem ho viděla už několikrát... možná to bylo proto, že předtím jsme tam měly Addamsovu rodinu 1,2; Parfém a Interview s upírem). A protože už jsme v sobě měly nějaký víno, celej film jsme s Rebí prokomentovaly/oglosovaly. Pamatuju si na "Mary Sue užitečnou", "Mary Sue nevyzpytatelnou", "Mary Sue nic neumím, ale naučím se to během dvou dní", "Mary Sue přede dvěma dny jsem přišla o všechny iluze a strašně jsem se změnila" a "Mary Sue dám každýmu, ale nikdy to nepřiznám, protože by mě pak z průšvihu netahaly malý blbý holky" a pak taky na větu "Rozhodla jsem se, že se s ním vyspím". Chudinky ostatní z toho asi nic neměly.
Reb
Potom jsme s Bran, Smrtkou a Saphirou "tajně" přelézaly Titanin plot (a to všechno kvůli mé nevinné větě "teď bych si šla zaválet sudy do lesa" a kvůli jednomu šílenému dikobrazovi, který se toho hned chytil).
Bran
A pak byla neděle... V jedenáct už jsme byly se Saph a Smrtkou v Brně. Měly jsme do půl jedný čas, tak jsme šly (já šmatlala kvůli té blbé podrážce) do hospody na pivo. A Smrtka pila takový nějaký divný. Mělo divnou chuť, divnou barvu, divný jméno a divnej půllitřík. Ale chutnalo jí.
Vlak ujel. Ale holky se tak rozhodly schválně. Další dvě hodiny navíc. Mandragora zavřená. Dikobraz opět dokázal, že je kreveta, protože nevěděl skoro o žádný hospodě poblíž. Budiž mi omluvou, že když teda občas jdu někam do hospody, tak většinou v blízkosti mýho bydliště, což je od nádraží trochu z ruky. Tak jsme si koupily každá plechovku a šly si sednout na nástupiště.
Praly jsme se se Smrtkou a rozlili ubohé Saphiře pivo. Hluboce se stydím. Ale byla to sranda.
Sem můžete házet odkazy na srazýkavá drabblata, jestli jste je zveřejnily.
http://rebelnik.blog.cz/0809/hard-day-aneb-kraturova-nervydrasajici-zpoved
A další srázek bude crossoverový, už aby byl...:D.
A pokud se chcete podívat, heslo do zaheslované organizátorské knihy je strčprstskrzkrk. Neručíme za to, co si tam o sobě přečtete;).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Titany Titany | 24. září 2008 v 17:24 | Reagovat

haha, tak to ani nemám v plánu:D

slibuju, že co nejdřív dopíšu papírky

2 branwen branwen | 24. září 2008 v 20:30 | Reagovat

pche. Tit, vidíš to? prý pro normální lidi. já nevím, čí to byl nápad, jít válet sudy :P

ale bylo to do-ko-na-lé :)) chííí *vzpomíná na celý tři dny*

3 Rebelka Rebelka | 24. září 2008 v 21:03 | Reagovat

:-p to byl úplně normální nápad normálního člověka...

4 Titany Titany | 24. září 2008 v 21:44 | Reagovat

Ale Rebelka to říká strašně často, už jsem to od ní slyšela mockrát :P. jenom se toho ještě nikdy nikdo nechytil:).  náhodou na silváča sme dělaly kotrmelce na louce

5 Rebelka Rebelka | 25. září 2008 v 15:37 | Reagovat

No právě, to už je taková řečnická věta... ale jsem ráda, že ses toho chytila:D. Bylo to ženiální!

6 Lucy Lucy | 25. září 2008 v 19:11 | Reagovat

me je to tak lito-tolik piva se vypilo a JA tam nebyla:-) nee to neni ten duvod-chybi mi ta posrazykova nalada, ze svet prece jen neni tak spatne misto, kdyz jeste existujou tak fajn lidi... ja jsem zas sentimentalni-to bude tim koncem sveta a taky tim, ze jsem se rehnila nad hlaskama z hrisneho tance...

7 Cath Cath | 26. září 2008 v 8:19 | Reagovat

Ja nemám už asi dva mesiace intenet :-(

Ak budete robiť zraz, napíšete mi niekto pls sms, nech sa nejakým spôsobom dostanem do školy aspoň na net? Nechcem to zas zmeškať :-(

Láááv juuuuuu...

Kaja

8 ilie ilie | 26. září 2008 v 13:37 | Reagovat

Kaji... <3

9 Titany Titany | 26. září 2008 v 18:39 | Reagovat

Kajiiiiii, sľubujem, zahltíme tě smskama!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama