Srpen 2008

Spožús

24. srpna 2008 v 21:01 | Rebelka
Sraz 20.9. bude tedy spožúsový. Všechny, které to zavinily (hlasovaly pro tuto možnost) se oficiálně podílí na tvorbě programu.
V odkazech přibyla zaheslovaná kniha, do které prosím pište vaše nápady. Potom z nich něco vybereme a bude to. Heslo posílám všem, kromě Lithin a Smrtky, na které nemám kontakt, hoďte sem prosím aspoň vás mail nebo něco takového.

Shrnutí

23. srpna 2008 v 9:33 | zlá Rebelnica a hodná Titie
Co se zatím rozhodlo o zářijovém srazu?
Jede: Rebelnica (krátce Reběna) z Rebákova, mladá slečna Titany z Pomstychtivé Lhoty, Lely, Lucy, Smrtka, Lithin, Saphira, Bruja, Branwen, Mants, Íla, Mardom, Keneu.
Téma: SPOŽÚS
Jak vidíte, téma už bylo rozhodnuto, takže spožús týme, do toho!
(Lelli, Rebelnice (krátce Reběna) z Rebákova, Bran, Bruja, Lucy, Smrtka, Lithin)
Termín: 20.9.2008
Tímto vás, co jste ještě nepotvrdili termín, prosím, abyste ho co nejdřív potvrdili. Tečka. Tak.
(Omlouvám se za nesmysluplnost, ale takhle brzo po ránu po mně nemůžete chtít víc.)

Září, září...na srazy de stáří

8. srpna 2008 v 21:09 | Tit
(což v překladu znamená, že se scházíme už přes dva roky, není to hezké?)
Takže děcka. Na klávesnici mi špatně fungují písmena c a o, takže kdyby někde jedno z nich chybělo, berte to prosím s rezervou. Díky.
Mám tu pro vás anketu, protože konec prázdnin se nezadržitelně blíží (ouvej) ...leč nezufejte, čím blíž je konec prázdnin, tím blíž je další sraz, sraz srazýk! Mám tu pro vás anketu, která rozhodne o vaší budoucnosti. Uklidnit vás může, že pokud se nemůžete rozhodnout a nakonec si stejně jednu vyberete, vaše paralelní já si vybere tu druhou. Uklidnilo vás to? Asi ne, že.
Pokud vyberete možnost jiná, interpretujte v komentech.
Tož a taky je důležité to téma konečně vybrat, zejména kvůli tomu, aby se mohl vytvořit zbrusu nový design tohoto blogu. A to už je argument, vážení. Pokud vám připadám trochu sjetá, není tomu tak. Jedu Grizzlyho. Modrýho.
Zůstaňte s námi!