Co je nového

1. prosince 2006 v 20:35 | Rebelka |  4. sraz- 16.12.2006
Tento článek je celý o tom, že by příště Titany a Rebelka neměly sedět v autobuse na jednom sedadle. Když se jejich dvě hlavy spojí, to se potom dějí věci...:)

Takže... Sraz je za 15 dní. Slovy za patnáct dní. Patnáckrát se vyspíte a už to bude:))
Pomalu piště, kdy přesně přijedete a kdy odjedete. Počítáme ráno tak kolem deváté, desáté hodiny, večer kolem sedmé, osmé:) Ale je to celkem nutné, aby jsem se vyjádřili, co nejdřív.
Také bychom potřebovali už naprosto závazný konkrétní seznam, kdo pojede.
Rozmnožily se dotazy od lidí, kteří by se s námi rádi setkali. Nechce se mi to psát ke každému zvlášť, proto to dávám sem. Můžou jet všichni. Podmínkou je mít s sebou vánoční ponožku s povídkou a dobrou náladu. Také by se účastník srazu měl už nějaký en čas ochomítat kolem hp světa a fanfikce. Toť vše.
A teď to nejlepší. Chystáme na vás překvapení! Perfektní překvapení. Ne takové to, jaké má Rebelka často ve zvyku a které se většinou líbí jen jí:) Bude to dobré překvapení, které udělá radost i tomu největšímu sucharovi:) Je na něj ale potřeba tma, proto ti, co nás opustí zhruba před pátou hodinou, přijdou o všechno. Píšu vám to dopředu proto, abyste si podle toho přizpůsobily váš odjezd.
A ještě jedna věc. Máme vymyšlenou cenu pro toho, kdo uhodne nejvíc autorů vánočních povídek. Je to tajemnství, děsně tajné, proto vám to nedubeme prozrazovat:) Ale těšte se!;)) Cena je to užitečná a tradičním účastníkům srazů velmi známá:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nancy Nancy | 2. prosince 2006 v 16:24 | Reagovat

Moje druhé já právě zažívá trauma, kdyby to první já odmítlo dát peníze nebo se vydat se na cestu když bude sníh (za předpokladu že bude), tak moje druhé já přijde pěšky :) Takže z toho plyne:

1) že na sraz se dostavím skoro určitě

2) potřebuji, aby mi někdo zjistil, jak mi jedou autobusy *anděl* (já jsems e to dodnes nenaučila)

3) že mám dneska strašně rozkecáno

Další věcí je, že moje druhé já pláče, poněvadž mu to první já řeklo, že domů bude muset jet asi před pátou, poněvadž má takové neblahé tušení, že jinak by dorazilo až po osmé hodině a to by se mamince nelíbilo. Druhé já se ještě pokusí promluvit s tím prvním a optat se maminky.

Druhé já se prozatím loučí a jde dopsat tu povídku.

První já přidává ještě vysvětlení:

1) Druhé já se jinak nazývý Nancy. Oproti tomu prvnímu je zodpovědné, celkem slušné, více upovídané, má větší fantazii a nejradši sedí doma u počítače, čaj v ruce, zapálené svíčky a klidnou hudbu.

2) První já se jmenuje Denisa a nerespektuje pravidla, je strašně nezodpovědné a flegmatické, s čajem v ruce u počítače nesedává, radši vysedává někde jinde.

První já nemá rádo to duhé, to druhé zase nemá rádo to první :)) Z čehož vzniká velice složitá osoba, která neví co chce :)

Omlouvám se, ale já mám dneska vážně strašně rozkecáno :)

2 Blanch Blanch | 3. prosince 2006 v 0:35 | Reagovat

já bych se dostavila, ale bohužel jsem bez financí :((((( Což mě štve, protože jsem byla odhodlaná, že fakt nakonec pojedu, protože počasí nevypadá na to, že by chumelilo...ale minulý týden jsem ztratila 1000kč!!! Jsem prostě v háji..nemám ani za co koupit dárky....nevím, co budu dělat :(((((((((((

3 Mantisa Mantisa | Web | 3. prosince 2006 v 20:44 | Reagovat

Dokončila jsem povídku:) Teda myslím si to já a snad si to myslí i povídka:D Už mi stačí udělat jen všechno ostatní;)

4 Eillen Eillen | 5. prosince 2006 v 9:02 | Reagovat

Tak to je super. Naše jsem nakonec přesvědčila, že jet mohu, ale finance si mám sehnat sama. Já se na to vykašlu. Fakt smůla. Veškeré mé úspory právě činí 300 a to asi stačit nebude.

5 Lelli Lelli | 5. prosince 2006 v 14:14 | Reagovat

To je škoda, Eillen. A opravdu se nedají někde nějaké peníze sehnat? A rodiče by ti třeba nepůjčili?

6 Colleen Colleen | 5. prosince 2006 v 17:36 | Reagovat

Eillen: Třeba jako část vánočního dárku :) Bylo by super, kdybys přijela:)

Já se časově zase přizpůsobím vám ostatním:) A tentokrát budu moct být až do konce, žádná tančírna:)))

7 Cassej Cassej | 12. prosince 2006 v 22:06 | Reagovat

já se dostavím, asi kolem 10 odcházela bych va 4

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama