Povídání o prvním srazu

15. října 2006 v 13:38 | Rebelka |  1. sraz- 25.6.2006
Tady je záznam s několika fotkama o tom, co se dělo v Brně 25.6.2006.

Takže: v 11:02 se vlak se mnou a Titany přikodrcal do Brna.
Chvíli nám trvalo, než jsme se odhodlaly oslovit dvě osoby, o kterých jsme se správně domnívaly, že to je Colleen (vyslovovat Kolín a ne Kolen, že, Rebelko! =) ) a Lelli (vyslovovat normálně). Příjemně mě překvapilo, že jsem konečně našla lidičky stejného vzrůstu, jako jsem já. (to jsou všechny ff autorky tak malé, nebo to byla náhoda? =) )
Mants měla přijet až o půl druhé, taže jsme měly dost času. Jak jsme dodatečně zjistily, v neděli kolem poledne není otevřená žádná čajovna, proto jsme se šly podívat do kapucínské hrobky na vysušené mrtvoly mnichů (to bylo i na mě moc).
Potom jsme navštívily cukrárnu, která nás nepříjemně překvapila svými cenami. Nakonec jsme si objednaly výborné poháry s růžovými deštníčky (Lelli měla červený =) ).
Nebudu tady psát, o čem jsme se bavily. Jednak to je strašlivě soukromé =) a jednak byste si asi něco pomysleli o naší duševní mentalitě.
Mantisu jsme vyzvedly ze Zvonařky (obyvatelé Brna vědí, o co jde) v 13:35. Měla krásné tričko s Dracem a ještě hezčí ovečku =)
Konečně jsme se odebraly do čajovny, která se mezitím kupodivu otevřela. Opět jsme probraly úplně všechno.
Potom musela Lelli bohužel odejít směrem ku domovu. Vyprovodily jsme ji na Zvonařku a mávaly jak šílené =).
Znovu jsme se vrátily do čajovny, ve které nás místní personál pomalu začínal nenávidět =)). A tak jsme seděly až do konce.
Potom už přišlo jen loučení (nemám ráda loučení) a cesta vlakem domů. V Bílovicích mě ještě opustila Titany, takže to potom stálo úplně za houby.
A to je konec. Teď je mi akorát smutno =(.


Zleva: Colleen, Rebelka, Mantisa a Titany. Před čajovnou. (Lelli fotila, já jen její dílo bez dovolení publikuji. Snad se nebude moc zlobit =) ).

Aby to Lelli nebylo líto, přidávám fotku od Titany, na které je i ona =) Zleva: Lelli, Colleen, Rebelka, Mantisa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama