Mé kouzelné já

15. října 2006 v 13:35 | Rebelka |  Tož o co jde
Abyste se do něčeho neuvrtali a potom toho nelitovali, mám tu povinnost vám oznámit něco o sobě. Protože uznávám, že mě nemusí mít rádi všichni, takže abyste na sraz potom nevzpomínali ve zlém...

Je mi sedmnáct a čtvrt roku a měřím 166 centimetrů. A vůbec mi nevadí, že v autobusu nedosáhnu na držátka...
Říkají mi Vlaďka. Dřív se mi moje jméno nelíbilo, vadilo mi, že není v kalendáři a tak podobně, ale teď už bych ani žádné jiné nechtěla.
Také mi říkají Rebelka. Zjišťuji, že se ke mně ta přezdívka hodí víc, než jsem původně myslela. Ne, že bych nosila pankáče, kouřila jednu za druhou a budila panickou hrůzu u svých spoluobčanů. To ani omylem.
Možná spíš než rebelka jsem amazonka. Člověk, který je naprosto jiný, než jeho vrstevníci, ale s údivem zjišťuje, že mu to vůbec nevadí. Naopak.
Poťouchle sleduji ty růžovoučké dívčiny, jak se můžou přetrhnout, aby si sehnaly nějakou vážnou známost, se kterou by se mohly chlubit ostatním růžovým kamarádkám. V jistém slova smyslu jim závidím a vím o tom... Na druhou stranu ale o takový život nestojím. (Někdy si říkám, že by si na mně všichni psychologové a psychiatři smlsli :) )
Také nechápu, jak se někdo může vyžívat v tom, že od večera do rána pokuřuje a popíjí v nějakém baru a cítí se drsně. Já si zábavu představuji úplně jinak:) Rebelka skáče padákem, horolezí a sjíždí divokou vodu. Rebelka čte a píše. Rebelka chodí ven s kamarádkou puritánkou, jediným člověkem na světě, na kterého se může 100% spolehnout a kterému se může svěřit s čímkoliv. Rebelka pije mátový čaj a ve sluchátkách poslouchá relaxační hudnu. Rebelka cvičí jógu a nestydí se za to. Rebelka je prostě akční člověk a na kluky a chlast nemá čas:) (Nebo si to aspoň jen tak říká, aby se necítila blbě, že i ta vypatlaná spolužačka s IQ houpacího koně měla známost, jen ona zatím nic:) )
Rebelka je šprtka. Ona tomu sice říká přirozená inteligence, ale ono je to vlastně jedno a to samé. Nejhorší je to, že Rebelka se vážně neučí, ale nikdo jí to stejně nevěří:) Rebelku baví čeština. Rebelka zbožňuje češtinu. Až bude hodně velká (asi za dva roky) bude ji určitě studovat na nějakém ústavu:)
Rebelka nemá ráda:
Zdrobněliny. Na táboře jsem svým svěřenkyním zabavila jeden dívčí růžový časopis a pak se po večerech smála. Asi je to teď IN, ale když jsem četla, že si máte do školy vzít růžové botičky na podpatku a k tomu červeňoučké tričenko... :))
Hady. Zakládám si na tom, že to je jediná věc, které se bojím. Ne, z hadů mám prostě panickou hrůzu.
Teplé záchodové prkýnko, ranní vstávání, růžovou barvu, srdíčka, vrkající holubičky a oslovení typu: můj broučínečku, moje kočičko, můj meďánku...
Tak, podle mě víte vše, co jste potřebovali vědět, a možná i něco na víc:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mantisa Mantisa | 15. října 2006 v 17:47 | Reagovat

Raděj ti to, co mě napadlo, napíšu na icq. Nebudu se veřejně ztrapňovat:D

2 d4t d4t | E-mail | 18. prosince 2006 v 21:21 | Reagovat

Jak tak čtu, jsi velmi zajímavá osobnost. Taková nějaká já :).

Na tvůj blog jsem narazila naprostou náhodou a moc se mi zalíbil obrázek, kerý máš v záhlaví. Chtěla bych tě poprosit, tedy pokud není jen tvůj, jestli by jsi mi ho nemohla poslat. Předem dík :) !

3 oxox oxox | 22. března 2007 v 20:06 | Reagovat

Na toto už jsem mnohokrát myslela, že si napíšu na papír jaká jsem a jak se nad tím zamyslím uvědomím si najednou a nedělám se pro sebe zajímavá abych si nepřipadla nudná?

4 Edith Edith | Web | 22. dubna 2007 v 16:13 | Reagovat

... Rebelka je zajímavá osobnost... takových není mnoho, i když  "každý je originál" - to ale není tak úplně pravda... když celá naše růžovoučká škola nosí stejný tričko z New Yorkeru a předvádí se s těmi svými známostmi.. ó je vidět, že dokážeš svět vidět mnohem více řekněme do hloubky a ne jen tak povrchně... docela ti závidím :) Aspoň to vypadá, že se máš ráda... což je samozřejmě dobře :)

5 Rebelka Rebelka | 17. května 2007 v 15:21 | Reagovat

Edith- ajajaj:) když si ten článek teď přečtu, tak zní vážně hrozně egoisticky:) Ale myslím, že mi závidět nemusíš, podle tvého blogu (mimochodem, krásný desing) soudím, že povrchní ani růžová určtě nejsi:)

6 Arte Arte | 19. června 2007 v 21:23 | Reagovat

Taky nemám ráda teplé záchodové prkénko x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama